W dniu 25.11.2016r. przedszkolaki z grupy Biedronek uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem.  Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe brązowe, zielone itd. A każdy był piękny i wyjątkowy.

Przedszkolaki opowiadały o swoich pluszowych przyjaciołach, tańczyły z nimi, śpiewały im piosenki, słuchały opowieści o innych misiach, rysowały je, rozmawiały o słynnych niedźwiadkach znanych z bajek, a przede wszystkim tuliły swoje maskotki. Po dniu pełnym wrażeń misie i ich właściciele wrócili do swoich domów, by znowu przytulić się przed zaśnięciem. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.

ZDJĘCIA W GALERII