Rodzice czytają bajki w grupie „Biedronki”

0

Rodzice dzieci z grupy „Biedronek” w maju oraz w czerwcu przychodzili do przedszkola poczytać dzieciom bajki. Były to chwile bardzo przez dzieci wyczekiwane, zarówno dla całej grupy, która chętnie i uważnie słuchała nowych bajek oraz  dla dziecka, którego rodzic nas odwiedzał – bo to duma, wyróżnienie i przywilej.

Każdy z rodziców spisał się na medal, starannie przygotowując się na spotkanie  i wybierając ciekawą książkę. Jako pierwsza odwiedziła nas mama Zuzi – p. Sabina Banaś  i zaprezentowała dzieciom bajkę pt. „Smerfy i nawiedzony zamek”. Kolejna zgłosiła się p.Monika Mermer- mama Mai z książką „Masza i niedźwiedź”. Bajkę „Pinokio” i „Strażak Sam” przeczytała mama Lenki – p. Beata Milczanowska. Pani Małgosia Kseniak – mama Ani i Amelki przygotowała dla dzieci „Zaczarowaną parasolkę”. Pani Regina Kmiotek czytała „Czerwonego Kapturka”, „Wóz strażacki” oraz „Mój sen o syrence”. Natomiast mama Marcelka- p. Aneta Woźniak zaprezentowała przedszkolakom bajki pt.„Strażak Sam”
i „Ekipa z Ponty Pandy”. Dla każdego rodzica cała grupa w podziękowaniu za mile spędzony czas i piękne opowieści przygotowywała i wręczała laurkę.

Jeszcze raz dziękujemy chętnym Rodzicom za poświęcony czas oraz za mile spędzone chwile.

Komentowanie wyłączone