Teatr pt. „Bezcenna przyjaźń”

0

22.03. odwiedził nasze przedszkole teatr z Nowego Sącza z przedstawieniem pt. „Bezcenna przyjaźń”. Główny bohater spektaklu miał w swojej zagrodzie myszkę, świnkę, osła i koguta, zajmował się nimi i dbał o nie każdego dnia. Wszystko się zmieniło, gdy do jego gospodarstwa zawitał handlarz, gospodarz sprzedał swoje zwierzęta w zamian za mało warte drobiazgi. Po pewnym czasie starzec uświadomił sobie, że stracił to co dla niego było najważniejsze – przyjaciół. Postanowił wyruszyć w drogę, aby odzyskać to co ma prawdziwą wartość – przyjaźń i miłość swoich podopiecznych. Wszyscy się odnaleźli i z radością powrócili do gospodarza.

Spektakl ukazał dzieciom, że w życiu nie są ważne rzeczy materialne, największą wartością jest przyjaźń, która daje nam prawdziwe i trwałe szczęście.

Komentowanie wyłączone