Teatr EDEN z przedstawieniem pt. „Odważny pastuszek”

0

W dniu 27 kwietnia ponownie odwiedził nas teatr EDEN z przedstawieniem pt. „Odważny Pastuszek”. Główny bohater traktowany był przez swojego ojca za niesamodzielnego i mało odważnego chłopca. Dawid bardzo chciał pokazać ojcu, że potrafi zrobić samodzielnie wiele rzeczy. I tak podczas jego nieobecności chłopiec naprawił zagrodę dla owiec oraz obronił stado przed niebezpiecznym wężem i niedźwiedziem. Nasz bohater wykazał się wielką odwagą, gdyż stawił czoło największemu wyzwaniu – rozśmieszył pochmurnego i zawsze niezadowolonego króla Saula.

Spektakl wzbudził wśród dzieci wiele radości, poprzez śmieszne sytuacje i czynny udział w przedstawieniu. Przedszkolaki chętnie pomogły Dawidowi naprawić zagrodę, razem z nim śpiewały i wesoło tańczyły.

Komentowanie wyłączone