Teatr EDEN z przedstawieniem pt. „Prawdziwy skarb”

0

W dniu 16 maja po raz kolejny odwiedził nasze przedszkole Teatr EDEN z najnowszym przedstawieniem pt. „Prawdziwy skarb”. Historia dwóch braci, których bardzo pracowity ojciec prowadził gospodarstwo. Jeden z chłopców Szymon nie chciał już pracować, marzył o podróży do wielkiego miasta. Wyrozumiały ojciec zgodził się na wyjazd syna, udzielił mu wszelkich wskazówek i pożegnał go słowami: „Pamiętaj zawsze możesz wrócić do domu…”. Szczęśliwy Szymon nie myślał o tym szybko udał się do miasta, a tam niestety nie spełniły się marzenia o wspaniałym życiu. Stracił wszystko co otrzymał od ojca, nawet nie miał co jeść. Wówczas chłopiec przypomniał sobie słowa ojca i wrócił do domu. Kochający ojciec przyjął syna do domu i pozwolił zrozumieć mu, że prawdziwym skarbem każdego człowieka jest dom, rodzina i uczciwa praca.

Aktorzy poprzez profesjonalną grę wprowadzili dzieci w piękną historię, która ukazała im prawdziwy skarb. Spektakl rozbawił przedszkolaków, ale również wzruszył bardzo głęboko.

Komentowanie wyłączone