Podziękowanie

0

Tak piękny dzień jaki mogliśmy doświadczyć  w minioną sobotę zawdzięczamy Panu Bogu  jak również wielu osobom, które przyczyniły się  do umilenia i upiększenia naszego Piknikowania. Wyrażam wdzięczność dzieciom, które z tak wielkim wzruszeniem i przeżyciem zaprezentowały swój program artystyczny. Panu Adamowi  za przygotowanie układów tanecznych, Paniom nauczycielkom za przygotowanie dzieci do pięknego występu. Siostrom i Paniom,
które czuwały nad całością. Młodzieży z KSM-u, która chętnie nam pomogła.

Wam Drodzy Rodzice za włączenie się na różne sposoby: przygotowanie sceny, dekoracji, pysznych i kolorowych smakołyków, grillowanie, porządkowanie po pikniku oraz składanie sceny. Dzięki WAM WSZYSTKIM nasz Rodzinny Piknik, był prawdziwie RODZINNY, spędzony w miłej, serdecznej i radosnej atmosferze.

Komentowanie wyłączone